| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | U-STR-3/1300-3Z/4NZR-W Eaton xEnergy Basic meter cabinet equipped |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000262 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Nominālā strāva | 0 A |
| Skaitītāju skapju skaits | 3 |
| Apakšējā savienojuma vieta | Ar DIN sliedēm (top hat sliedēm) |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9010238127340 |
| Platums | 784 mm |
| Modelis | 1 stāvs |
| Augstums | 1414 mm |
| Dziļums | 242 mm |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Iebūvēts dziļums | 240 mm |
| Lauku skaits | 1 |
| Iebūvētais augstums | 1380 mm |
| Iebūvētais platums | 750 mm |
| Materiāls | Tērauda plāksne |
| TSG paneļu skaits | 0 |
| Izplatītāja rindu skaits | 4 |