| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | U PROFIEL Zplus |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7314 5000 00 |
| ETIM | EC000386 |
| Platums | 55 mm |
| Modelis | Atsevišķais profils |
| Augstums | 30 mm |
| Materiāla biezums | 2 mm |
| Ar zobiem | No |
| Garums | 1000 mm |
| Perforācijas veids | 3 perforētas puses |
| Profila forma | U profils |
| Šķēluma platums | 51 mm |
| Cauruma platums | 25 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8428031161019 |
| RAL numurs | 0 |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Svars | 0 kg |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Nestspēja | 0 kN |
| Snap-off | No |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |
| Pretestības brīdis Wy | 0 cm³ |
| Pretestības moments Wz | 0 cm³ |
| Laukuma inerces moments Iy | 0 cm4 |
| Inerces laukums Iz | 0 cm4 |
| Slāņa biezuma virsmas aizsardzība | 0 µm |