| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | TZ617P10 Enclosure accessories, 10 mm x 15 mm x 15 mm |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 3000 00 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Materiāls | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011617105121 |
| Platums | 15 mm |
| Augstums | 10 mm |
| Dziļums | 15 mm |