| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | TZ101 Flange, 147 mm x 223 mm x 20 mm |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Elektrības skaitītāji
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| Platums | 160 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011617104506 |
| Kopējais pozīciju skaits (skaitītājs) | 7 |
| Skaitītāja veids | Elektroniskais |
| Interfeisa veids | Citi |
| Impulsu izvade | Nav |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |
B23 112-10N