| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | TWINBUS IP GATEWAY - - |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8517 6200 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funkcija | Pārvērst |
| Interfeisa veids | LAN |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480850882 |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Uzstādīšanas tehnika | Kopņu sistēma |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |