| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Halogen lamp Philips Tw Alu 2000h 50W GU10 230V 40D 1CT/10X5F |
| Zīmols | PHILIPS |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Kontaktligzda | Citi |
| Lampas spriegums | 230 V |
| Lampas jauda | 50 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711500428530 |