TUBE CABLE LUGS KRT/120-16 image 1
TUBE CABLE LUGS KRT/120-16 image 2
TUBE CABLE LUGS KRT/120-16 thumbnail 1
TUBE CABLE LUGS KRT/120-16 thumbnail 2
TUBE CABLE LUGS KRT/120-16
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 50
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 30.09.26
EAN: 4044773218039
MPN: 61796950
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums TUBE CABLE LUGS KRT/120-16
Zīmols LAPP
Kategorijas Kabeļu uzmavas
Izcelsmes valsts* DE
Harmonizētās sistēmas kods 8536 9010 00
ETIM EC001051
Skrūves izmērs (metrika) 16
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4044773218039, 4044773218039
Citi tehniskie dati
Virsmas aizsardzība Skārda
Nominālais šķērsgriezums 120 mm²
Lejupielādes
Apraksts
Voordelen; Hoge veiligheid en belastbaarheid door hoogwaardig elektrolytkoper Met inspectiegat (vanaf 4 mm²) Toepassing; Vooral voor aansluitingen op aardingsrails en busbars KR:Voor fijn- en meerdradige koperen geleiders (klasse 2 en 5) met een aderdoorsnede van 0,75-10mm² KRT: Voor meerdradige koperen geleiders (klasse 2) met aderdoorsnede van 10 - 1000 mm² KRF: Voor fijndradige koperen geleiders (klasse 2 en 5) met aderdoorsnede van 16 - 800 mm² Max. 48 kV