| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | TS KEYBOARD DRAWER |
| Zīmols | Rittal |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9403 9910 00 |
| Modelis | Atvilktne |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4028177258907 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 800 mm |
| Augstums | 200 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Materiāls | Metāls |