| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Baying connector, horizontal for back-to-back mounting |
| Zīmols | Rittal |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002622 |
| Modelis | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4028177317239 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 50 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Dziļums | 121.7 mm |