| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | TS EMV ANREIHDIKHUNG VE=6 M |
| Zīmols | Rittal |
| Kategorijas |
Mounting Сomponents
|
| Izcelsmes valsts* | KR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7326 9098 00 |
| Modelis | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4028177249967 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 63 mm |
| Augstums | 63 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Materiāls | Metāls |