| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Adaptor sections, 482.6 mm (19") for rear installation in TS electronic enclosures 8613360 |
| Zīmols | Rittal |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7604 2990 00 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Materiāls | Alumīnija |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4028177237230 |
| Platums | 55 mm |
| Augstums | 1500 mm |
| Dziļums | 77.5 mm |