| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | TRUB. MST LEDTUBE 1500 UO 24W 840 T8 ROT |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 154.2 lm/W |
| Gaismas plūsma | 3700 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696687444 |