TRIO-PS67/1AC/24DC/3.75/INC - Power supply unit image 1
Power supply unit
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4063151476014
MPN: 1278302
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums TRIO-PS67/1AC/24DC/3.75/INC - Power supply unit
Zīmols Phoenix Contact
Kategorijas Barošanas bloki DC
Izcelsmes valsts* VN
ETIM EC002540
Platums 100 mm
Augstums 162 mm
Dziļums 53 mm
Barošanas sprieguma sprieguma veids AC/DC
Jaudas izvade 90 W
Iespējama montāža uz sliedēm No
Iespējama montāža pie sienas Yes
1. sekundārais izejas spriegums 24 V
Nominālais barošanas spriegums pie maiņstrāvas 50 Hz 100-277 V
Maks. izejas strāva 1 3.75 A
Nominālvērtība izejas strāva 1 3.75 A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4063151476014
Citi tehniskie dati
Iebūvētais augstums 162 mm
Aizsardzības pakāpe (IP) IP67
Iespējama tieša montāža Yes
Nominālais barošanas spriegums pie maiņstrāvas 60 Hz 100-277 V
Nominālais barošanas spriegums pie līdzstrāvas 88-275 V
Izturīgs pret īssavienojumu Yes
Nominālvērtība izejas spriegums 1 24 V
Apraksts
Primary-switched power supply unit TRIO POWER, 7/8″ circular connector, Wall mounting, input: 1-phase, output: 24 V DC / 3.75 A