| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic SMART SENSOR 5D 19f |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Gaismas sensors |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7612696154023, 7612696154023 |
| Platums | 19 mm |
| Augstums | 39 mm |
| Dziļums | 23.2 mm |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |