| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic LLE24-280-2000-830-CLA |
| Zīmols | Tridonic |
| ETIM | EC000996 |
| Platums | 24 mm |
| Garums | 280 mm |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210496429, 9006210496429 |
| Krāsa | Balts |
| Savienojuma veids | Iebīdāma skava |
| Piemērots luksoforiem | No |
| Piemērots mainīgām ceļa zīmēm | No |
| Piemērots dzelzceļa satiksmei | No |
| Piemērots matricas informācijas dēļiem | No |
| Piemērots vispārējam apgaismojumam | Yes |
| Piemērots pastāvīgai strāvai | Yes |
| Piemērots pastāvīgam spriegumam | No |
| Nepieciešams ārējais draiveris | Yes |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |