| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic LLE FLEX G1 8x4800mm 23W-2500lm/m 965 EXC |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC000996 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP00 |
| Lampas spriegums | 24 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210589800 |
| Forma | Citi |
| Elastīgs | Yes |
| Savienojuma veids | Lodēšana |
| Sprieguma veids | DC |
| Piemērots luksoforiem | No |
| Piemērots mainīgām ceļa zīmēm | No |
| Piemērots dzelzceļa satiksmei | No |
| Piemērots matricas informācijas dēļiem | No |
| Darba spriegums | 24 V |
| Piemērots vispārējam apgaismojumam | Yes |
| Piemērots pastāvīgai strāvai | No |
| Piemērots pastāvīgam spriegumam | Yes |
| Nepieciešams ārējais draiveris | Yes |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |