| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic LENS O214 spot 60° |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9001 9000 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 35 mm |
| Stara leņķis | 60 ° |
| Diametrs | 35 mm |
| Garums | 35 mm |
| Augstums/dziļums | 6 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Gaismas izvads | Tiešais |
| Gaismas koplietošana | Simetrisks |
| Režģis perforēts | No |
| Atstarotājs perforēts | No |
| Režģa/atstarotāja dizains | Nav |
| Gaismas sadalītājs | Difuzora lēca/optika/panelis |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210246574 |