| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic LENS O211 Diffuser 10/40 |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 25 mm |
| Stara leņķis | 40 ° |
| Diametrs | 35.36 mm |
| Garums | 25 mm |
| Augstums/dziļums | 3.4 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Gaismas izvads | Tiešais |
| Gaismas koplietošana | Asimetriskais |
| Režģis perforēts | No |
| Atstarotājs perforēts | No |
| Režģa/atstarotāja dizains | Nav |
| Gaismas sadalītājs | Difuzora lēca/optika/panelis |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210233864 |