| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic LENS O211-2 spot 10° |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9001 9000 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Krāsa | Daudzkrāsains |
| Platums | 25 mm |
| Stara leņķis | 10 ° |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Objektīvs |
| Diametrs | 35.36 mm |
| Garums | 25 mm |
| Augstums/dziļums | 17.5 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Gaismas izvads | Tiešais |
| Gaismas koplietošana | Simetrisks |
| Režģis perforēts | No |
| Atstarotājs perforēts | No |
| Režģa/atstarotāja dizains | Glancēts |
| Gaismas sadalītājs | Atstarotājs |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210251639 |