| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic LED COVER WHITE D50mm LES 23mm |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 50 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Garums | 50 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006604143526, 9006604143526 |
| Krāsa | Balts |
| Diametrs | 50 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |