| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic IRED infrared receiver for DSI (2)IR |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Infrasarkano staru uztvērējs |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210134079, 9006210134079 |
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Dziļums | 26 mm |
| Diametrs | 80 mm |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |