| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic EM powerLED PRO DIM 104 C NiMH 45W 50V |
| Zīmols | Tridonic |
| ETIM | EC000471 |
| Aizsardzības klase | II |
| Jauda | 45 W |
| Lampas tips | LED |
| Elektroinstalācijas sistēma | Nepārtraukta ķēde / avārijas ķēde |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Ar tālvadības slēdža savienojumu | Yes |
| Monitoringa aprīkojums | Automātiska pašpārbaude |
| Nominālais darbības laiks | 1-3 h |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210574011, 9006210574011 |