| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic EM powerLED BASIC FX 103 C 50W 50V |
| Zīmols | Tridonic |
| ETIM | EC000471 |
| Aizsardzības klase | II |
| Jauda | 50 W |
| Lampas tips | LED |
| Elektroinstalācijas sistēma | Nepārtraukta ķēde / avārijas ķēde |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Ar tālvadības slēdža savienojumu | Yes |
| Monitoringa aprīkojums | Pārbaudes poga |
| Nominālais darbības laiks | 1-3 h |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210531236, 9006210531236 |