| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic DSI V/T control and amplifier module for push button |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8543 7090 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7612696153729, 7612696153729 |
| Platums | 30 mm |
| Augstums | 21 mm |
| Dziļums | 159 mm |
| Diametrs | 36.62 mm |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |