| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic DSI SMART PROGRAMMER |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7612696154344, 7612696154344 |
| Platums | 180 mm |
| Augstums | 100 mm |
| Dziļums | 22.5 mm |
| Diametrs | 205.91 mm |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |