| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic DSI 2IR infrared control module for 2 DSI groups |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Vadības bloks |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210133379, 9006210133379 |
| Platums | 30 mm |
| Augstums | 28 mm |
| Dziļums | 230 mm |
| Diametrs | 41.04 mm |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |