| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic DALI MSensor 02 |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9031 8080 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Vairāki sensori |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7612696122909, 7612696122909 |
| Platums | 86 mm |
| Augstums | 46 mm |
| Dziļums | 86 mm |
| Diametrs | 86 mm |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |