| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic DALI Interface RS232 PS/S cable |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210498577, 9006210498577 |
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 59 mm |
| Dziļums | 91 mm |
| Diametrs | 68.6 mm |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |