| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic connecDIM Gateway G1 |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8517 6200 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210547862, 9006210547862 |
| Platums | 100 mm |
| Augstums | 108 mm |
| Dziļums | 24 mm |
| Diametrs | 102.84 mm |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |