| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic basicDIM Sensor 05DP 41rc |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8542 3190 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Vairāki sensori |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9120044922814, 9120044922814 |
| Platums | 86 mm |
| Augstums | 86 mm |
| Dziļums | 46 mm |
| Diametrs | 86 mm |