| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic ACS TRIM RING SWIVEL 75mm BK LO 30° |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 89 mm |
| Augstums | 22.2 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Uzstādīšanas korpuss |
| Garums | 89 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210655512, 9006210655512 |
| Krāsa | Melns |
| Diametrs | 89 mm |
| Materiāls | Alumīnija |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |