| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic ACL LINEAR COVER 16x1600mm TRANSPARENT |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 26 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Vāks |
| Garums | 1600 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210541570 |
| Krāsa | Bezkrāsains |
| Diametrs | 32.8 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Caurspīdīgs | Yes |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |