| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic ACD REFLECTOR 150mm 90° t.b.v. DLA |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Krāsa | Alumīnija |
| Platums | 164 mm |
| Stara leņķis | 90 ° |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Atstarotājs |
| Diametrs | 164 mm |
| Garums | 164 mm |
| Augstums/dziļums | 82 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Gaismas izvads | Tiešais |
| Gaismas koplietošana | Simetrisks |
| Režģis perforēts | No |
| Atstarotājs perforēts | No |
| Režģa/atstarotāja dizains | Glancēts |
| Gaismas sadalītājs | Atstarotājs |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210555058, 9006210555058 |