| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic ACCU C5A NiMh 4,0Ah Cs 1x5 cel |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8507 8000 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nominālais spriegums | 6 V |
| Modelis | Niķeļa-metāla hidrīds |
| Jauda | 4000 mAh |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210242156, 9006210242156 |
| Platums | 26 mm |
| Svars | 384 g |
| Izmēra norāde | Citi |
| Diametrs | 26 mm |
| IEC indikācija | Citi |
| Citas indikācijas | SC |
| Plastmasas korpuss | No |
| Garums | 335 mm |
| Piemērots EX lietojumprogrammām | No |
| Apkārtējās vides temperatūra | 0 °C |
| Piemērots ātrai lādētājam | No |
| Augstums, ieskaitot stabu | 26 mm |
| Baterijas paka | No |
| Šūnu skaits | 5 |