| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tridonic ACC COVER 220mm TRANSP |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8547 2000 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 225.7 mm |
| Augstums | 17.2 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Vāks |
| Garums | 225.7 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210542225, 9006210542225 |
| Krāsa | Bezkrāsains |
| Diametrs | 225.7 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Caurspīdīgs | Yes |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |