| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | TREE 8TX METAL - UNMANAGED SWITCH - 8 PORTS |
| Zīmols | Murrelektronik |
| Kategorijas |
Komutators
|
| Izcelsmes valsts* | TW |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8517 6200 00 |
| Ethernet | Yes |
| Portu skaits 10/100 Mbps RJ45 | 8 |
| Moduļu slotu skaits | 8 |
| 3. slānis | No |
| Pārvaldāms | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP50 |
| Barošana, izmantojot Ethernet (PoE) | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4048879439466, 4048879439466 |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā cepures sliede) |
| Platums | 45.3 mm |
| Augstums | 110 mm |
| Dziļums | 89.6 mm |
| 2. slānis | No |
| Savietojams ar Grade2TV saskaņā ar XP-C 90-483 | Yes |
| Savietojams ar Grade3TV saskaņā ar XP-C 90-483 | No |