| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | TRANSPONDER SLEUTELHANGER (1 ST=10) |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Uzstādīšanas tehnika | Kopņu sistēma |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480285141 |