| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Transformer USB charger 3A(TypeA+C),white |
| Zīmols | Jung |
| ETIM | EC002949 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Krāsa | Balts |
| Modelis | Citi |
| Izejas spriegums | 5 V |
| RAL numurs | 9010 |
| Izvadu skaits | 2 |
| Biežums | 50-60 Hz |
| Maks. izejas strāva | 3000 mA |
| Darba spriegums | 100-240 V |
| Min. iebūvētās instalācijas kastes dziļums | 35 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6438100381301, 6438100381301 |