Transformer, 3-ph. PN/PN(kVA) 0.63/1.8, Upri(V) Y500-400/D289-230, Usec(V) Y ...
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4001869905761
MPN: 4AP2042-8BC40-0HA0
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Zīmols Siemens
Kategorijas Zemsprieguma transformatori
Izcelsmes valsts* CZ
Harmonizētās sistēmas kods 8504 3200 00
ETIM EC002485
Platums 219 mm
Augstums 168 mm
Dziļums 168 mm
Diriģenta materiāls Citi
Primārais spriegums 1 500 V
Primārais spriegums 2 400 V
Primārais spriegums 3 289 V
Nominālā jauda 630 VA
Izturīgs pret īssavienojumu No
Primārais spriegums 4 230 V
Sekundārais spriegums 1 400 V
Sekundārais spriegums 2 230 V
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4001869905761
Citi tehniskie dati
Būvēts kā enerģijas taupīšanas transformators No
Būvēts kā drošības transformators No
Būvēts kā izolējošais transformators No
Izolācijas materiāla veids saskaņā ar IEC 85 B
Relatīvais īssavienojuma spriegums 8.17 %