| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | TPK-62 TPK-62 Temperature Adapter and 2 thermocouples,-40 to 1000 °C |
| Zīmols | Beha-Amprobe |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9025 9000 00 |
| ETIM | EC002081 |
| Modelis | Tapa |
| Mērīšanas diapazons | -40-1000 °C |
| Materiāls | Citi |
| Savienojuma kabeļa garums | 0 m |
| Garuma zonde | 960 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969624893 |
Temperature adapter for AM-540-EUR