| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | touchDockmini with special adapter frame over old flush-mounted box |
| Zīmols | ELTAKO |
| Izcelsmes valsts* | AT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC002834 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 205 mm |
| Augstums | 290 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Piemērots | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4010312326763, 4010312326763 |
Motorised iPad docking station with control function and charging function, 110-230V, POE+, black glass panel, USB-C connection, flush with the surface , with special adapter frame over old flush-mounted box