| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | TOUCH - SAFE HEATER |
| Zīmols | FINDER |
| ETIM | EC000737 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Nepārtraukta sildīšanas jauda pie 10 °C | 400 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823426341 |
| Platums | 41 mm |
| Augstums | 125 mm |
| Dziļums | 41 mm |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar istabas temperatūras regulatoru | No |
| Ar ventilatoru | Yes |