| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | TP 3043W - Touch panel |
| Zīmols | Phoenix Contact |
| Kategorijas |
HMI Panels & Operator Interfaces
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8471 4100 00 |
| Darbības temperatūra | 0-50 °C |
| Barošanas sprieguma sprieguma veids | DC |
| Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse | IP65 |
| Barošanas spriegums AC 50 Hz | 0 V |
| Barošanas spriegums AC 60 Hz | 0 V |
| Barošanas spriegums DC | 18-30 V |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA), priekšpuse | 4X |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4055626244969 |
| Iebūvēts dziļums | 0 mm |
| Ekrāna diagonāle | 0 inch |
| Rūpniecisko Ethernet interfeisu skaits | 0 |
| HW interfeisu skaits RS-232 | 0 |
| HW interfeisu skaits RS-422 | 0 |
| HW interfeisu skaits RS-485 | 0 |
| HW interfeisu sērijas TTY skaits | 0 |
| HW interfeisu skaits USB | 0 |
| Paralēlo HW interfeisu skaits | 0 |
| Citu HW interfeisu skaits | 0 |
| Ar krāsu displeju | Yes |
| Displeja krāsu skaits | 0 |
| Pikseļu skaits, horizontāli | 480 |
| Pikseļu skaits, vertikāli | 272 |
| Funkcionālo pogu skaits, programmējams | 0 |
| Noderīga projekta atmiņa/lietotāja atmiņa | 0 kByte |
| Ar ziņojumu sistēmu (ieskaitot buferi un apstiprinājumu) | No |
| Paroles līmeņu skaits | 0 |
| Tiešsaistes valodu skaits | 0 |
| Priekšpuses platums | 140 mm |
| Priekšpuses augstums | 100 mm |
| Iespējama montāža uz sliedēm | No |
| PROFINET saskarņu skaits | 0 |
| Bezvadu HW interfeisu skaits | 0 |
| Montāža pie sienas/tiešā montāža | No |
| Displeja pelēko/zilo toņu skaits | 0 |
| Pogu skaits ar LED | 0 |
| Sistēmas pogu skaits | 0 |