| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SHN 8 - Tool |
| Zīmols | Phoenix Contact |
| Kategorijas |
Muciņatslēga
|
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8205 4000 00 |
| ETIM | EC000174 |
| Kopējais garums | 0 mm |
| Izolācijas aizsardzība 1000 V | Yes |
| Asmens garums | 0 mm |
| Uzgriežņu atslēgas platums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4046356178716, 4046356178716 |
| Galvas platums | 0 mm |
| Uzgriežņu atslēgas dziļums | 0 mm |