| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 2CDB710007R0000 Wiring Accessories |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000450 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5413656007357 |
| Krāsa | Pelēks |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Materiāla kvalitāte | Termoplasts |
| Materiāls | Plastmasas |
| Piemērots aizsardzības pakāpei (IP) | IP20 |
| Ierīces platums | 98 mm |
| Ierīces augstums | 98 mm |
| Ierīces dziļums | 50.5 mm |