| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Oprawa sufitowa punktowa TOLEO DTL250-B GU10 2x25W czarny mat |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Platums | 90 mm |
| Krāsu korpuss | Melns |
| Garums | 180 mm |
| Augstums/dziļums | 105 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Maks. sistēmas jauda | 50 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339261199 |
| Aizsardzības klase | I |
| Lampas turētājs | GU10 |
| Savienojuma veids | Skrūvējams termināls |
| Sprieguma veids | AC |
| Piemērots lampu jaudai | 25 W |
| Vadības ierīces veids | Nav nepieciešama |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |
| Gaismas izvads | Tiešais |
| Piemērots lampu skaitam | 2 |
| Nominālā apkārtējās vides temperatūra saskaņā ar IEC62722-2-1 | 5-25 °C |
| Maināmās lampas augstākā energoefektivitātes klase | A++ |
| Zemākā maināmās lampas energoefektivitātes klase | E |
Kanlux TOLEO series consists of modern, suspended ceiling holders. Minimalistic design, aluminium casing and fashionable colour scheme make them a very interesting element of interior finishing touch. Kanlux TOLEO holders, thanks to their unique, streamlined shapes, universal colour scheme and a possibility of selecting light colour on your own ideally fit into both residential interiors and commercial spaces.