| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ToLEDo RT CANDLE V4 ST 470LM 827 B22 SL |
| Zīmols | Sylvania |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | B22d |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 35 mm |
| Lampas efektivitāte | 104 lm/W |
| Garums | 91 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Pārsega veids | Citi |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 4.5 W |
| Gaismas plūsma | 470 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Kvēlspuldze | No |
| Stara leņķis | 300 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5410288272856 |
| Krāsa | Balts |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Gaismas intensitāte | 0 cd |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 0 h |
| Nominālā strāva | 0 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 0 kWh |
| Pilnīgi harmoniski kropļojumi | 0 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 50000 |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62612 | 470 lm |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Spēka faktors | 0.5 |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0 |
• Perfect for decorative and general lighting applications and creates a warm ambience similar to traditional lamps • The versatile ToLEDo Retro candle range is the ideal replacement for halogen and incandescent lamps and perfect for chandeliers and decorative applications • Same look, size and functionality as incandescent lamps • Omni-directional light distribution • A++ energy rating • Gives same sparkling light effect as the incandescent lamp • Dimensionally identical to incandescent lamps - fits all fixtures • Environment-friendly - no mercury and lower CO2 emissions