| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ToLEDo RT Candle CL 470LM 840 E14 BL |
| Zīmols | Sylvania |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 35 mm |
| Lampas efektivitāte | 104 lm/W |
| Garums | 97 mm |
| Pārsega veids | Citi |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 4.5 W |
| Gaismas plūsma | 470 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Kvēlspuldze | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5410288285689 |
| Krāsa | Balts |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Gaismas intensitāte | 0 cd |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Neitrāli balta 3300-5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 0 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 0 kWh |
| Pilnīgi harmoniski kropļojumi | 0 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 50000 |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62612 | 470 lm |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Spēka faktors | 0.5 |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0 |