| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Time counter 72x 72 mm 115 V AC 50 Hz without terminal cover |
| Zīmols | Siemens |
| Kategorijas |
DIN-Rail Measuring Devices
Stundu skaitītājs |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9029 1000 00 |
| ETIM | EC001641 |
| Modelis | Analogais |
| Sprieguma veids | AC |
| Ieejas spriegums | 115 V |
| Darbības indikācija | No |
| Atiestatīšanas funkcija | Nav |
| Skaitīt apgabalu | 0 h |
| Frekvences ieejas spriegums | 50 Hz |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4001869198477 |
| Platums | 0.0675 mm |
| Augstums | 0.0675 mm |
| Iebūvēts dziļums | 0.044 mm |
| Piedziņas veids | Kvarcs |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 2 |
| Montāža līdz maks. sienas biezums | 0 mm |
| Priekšējās plāksnes platums | 0.072 mm |
| Priekšējās plāksnes augstums | 72 mm |
| Diametra paneļa atvēršana | 0 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP00 |
| Ciparu skaits | 7 |
| Precizitāte dienā | 0 s |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |