| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Tilos 3-Kit | Recessed light | Stainless steel |
| Zīmols | NORDLUX |
| ETIM | EC000758 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Augstums/dziļums | 136 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Krāsu temperatūra | 3200 K |
| Maks. sistēmas jauda | 5 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 90 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581002074 |
| Lampas turētājs | GU10 |
| Krāsu korpuss | Citi |